Misteri/ Gjendet e vdekur brenda në pishinë vajza e miliarderes së njohur (Foto)

Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë. Mediat e huaja raportojnë se vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së njohur britanike.

Josie Clacher, e cila do të mbushte 19 vjeçe këtë muaj, u gjet e vdekur në një vilë në qytetin Alaro, në Majorca të martën në mëngjes nga miqtë.Një fqinj ngriti alarmin pasi dëgjoi të bërtiturat. Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur.

Josie është vajza e Rachel Clacher, e cila themeloi “Moneypenny”, i vlerësuar me mbi 100 milion £ vetëm vitin e shkuar.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.