Meta nxjerr videon: “Një udhëtim ëndrrash në…”! (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këto ditë të nxehta gushti t’i kalojë në Bjeshkët e Prevallës dhe të Brezovicës.

Duke postuar një video në facebook, Meta shkruan:

“Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës”.

Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës.

Publiée par Ilir Meta sur Mercredi 14 août 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.