Disa mrekulli të natyrës, shkrepje në kohën dhe vendin e duhur (FOTO)

Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet me një hakmarrje: më e bukur dhe magjike se kurrë.

Edhe pse është e vështirë për shumicën prej nesh të shohim të gjitha mrekullitë e saj të gjalla, ka njerëz që i përkushtohen fotografimit dhe ndarjes së momenteve më mahnitëse dhe të rralla të natyrës me botën.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.