Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ylli televiziv kapet mat në momente të papërshtatshme (FOTO)

Ish-konkurrentja e reality show ?Love Island?, Francesca Allen është fotografuar në një moment aspak të përshtatshëm me një burrë misterioz në Saint Tropez.

Në fotot e publikuara në mediat e huaja, 23-vjeçarja shfaqet e qeshur teksa argëtohet në orët e para të mëngjesit.

Çifti nuk mund të hiqnin duart nga njëri-tjetri dhe duket më të lumtur se kurrë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="816705,816707,816708,816709,816711,816712,816713,816714,816715,816716,816717,816718,816719,816720,816721,816722,816735,816736"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore