Vajzat e bukura në plazhin e Shëngjinit

Një foto në kohë nga arkivi I Muzeut Kombëtar të Fotografisë Marubi, na njeh me portretet e tre vajzave, që pozojnë gjysmë të zhveshura në plazhin e Shëngjinit.

Fotografia është realizuar nga Kel Marubi. Me këmbët në rërën e plazhit dallohet ëmbëlsia në fytyrat e tyre, e një stil në veshjet e thjeshta.

Fotoja nuk ka datë./Copyright Gazeta Shqip

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.