Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore (Fotot)

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë.

Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre.

Prej ditësh të tëra, historia e tyre ka zënë faqet kryesore të mediave botërore, dhe ka pasur shumë teori për shkaqet e ndarjes.

Kjo, duke qenë se Cyrus, vetëm një ditë pas publikimit të lajmit të divorcit, u fotografua duke shkëmbyer puthje lesbike me blogeren Kaitlynn Carter.

Vetë Liam, ka reaguar sot për herë të parë.

“Përshëndetje të gjithëve. Thjesht një shënim i shpejtë për të thënë që Miley dhe unë kohët e fundit jemi ndarë dhe nuk i uroj asgjë tjetër përveçse shëndet dhe lumturi.

Kjo është një çështje private dhe unë nuk kam bërë, dhe as do të bëj, ndonjë koment për ndonjë gazetar apo media. Çdo raportim që më atribuohet mua është i rremë. Paqe dhe dashuri”, shkruan Liam, duke mos dhënë shumë detaje.

Cyrus nga ana tjetër nuk ka reaguar, por vetëm kë replikuar në rrjetet sociale me ish-bashkëshortin e të dashurës së saj, Brody Jenner.

Ky i fundit shkruante me ironi:

“Vëmendje! Së shpejti, foto të miat dhe të Liam që ecim dorë për dore në plazh.”

Ndërsa Cyrus iu përgjigj:

““Ik merr një sy gjumë në kamion dhe qetësohu”

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.