Një lamborghini historik gjendet në një hambar, do habiteni sa kushton në një ankand në Londër (FOTO)

Lamborghini Miura P400 S e gjetur në një hambar në Gjermani: tani në ankand në Londër. Një shembull i supermakinës historike italiane, modeli P400 S, u gjet brenda një hambari në gjendje të shkëlqyeshme, por i braktisur.

RM Sotheby’s, një shtëpi e njohur e ankandeve britanike, është e gatshme ta vendosë atë për ankand në Londër tetorin e ardhshëm.

Shifra që do të duhet të dëbojë masterin e ri do të jetë marramendëse. Flitet se makina do të shitet për më shumë se 1 milion euro.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.