Mes puthjeve dhe përqafimeve/ Si po i shijon pushimet Luana (FOTO)

Luana Vjollca dhe familja e saj janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet.

Pas pushimeve në Monte Carlo, Luana ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri.

Nga postimet në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka zbuluar se ndodhet në jug të Shqipërisë, Dhërmi.

“E bekuar… Nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë. Faleminderit Zot”, shkruan Luana bashkëngjitur me disa foto të postuara në “Instagram”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.