I dalloni dot?/ Nëna 51-vjeçare dhe e bija “çmendin” rrjetin (FOTO)

Jen Selter është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm.

Seksbomba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë e modeles.

Jen është shumë e pasionuar pas fitnesit dhe kalon një pjesë të madhe të kohës në palestër. Momentet nga stërvitja e përditshme, 26-vjeçarja seksi i ndan edhe me fansat e shumtë.

Forca për të vijuar me stërvitjen është nëna e saj 51-vjeçare. Nuk dallohet qartë në fotot e publikuara nëse është nëna, motra apo një shoqe, pasi ajo gëzon forma perfekte.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.