Del video/ Momenti kur skafi u përfshi nga flakët, tymi i zi mbulon Borshin

Një skaf ka marrë flakë në mes të detit në Borsh. Tymi i zi ka mbuluar zonën, ndërkohë raportohet se është ndotur edhe vija bregdetare.

Sipas pushuesve, nuk ka të lënduar nga ngjarja. Ndërkohë pronarët e skafit po kërkojnë të shuajnë zjarrin që duket vështirë për t’u fikur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.