Spiropali poston foto me vajzën, “zhvishet” nga kostumi zyrtar

Zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali është “zhveshur” nga kostumi zyrtar dhe ka nisur zyrtarisht pushimet me familjet.

Ditën e sotme ajo ka zgjedhur që të ndajë me miqtë e saj virtual një foto ku shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël. Bashkangjitur fotos, Spiropali nuk ka bërë asnjë mbishkrim, por ka lënë foton të flasë.

Një foto e ëmbël pushimesh…nënë e bijë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.