Spiropali poston foto me vajzën, “zhvishet” nga kostumi zyrtar

Zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali është “zhveshur” nga kostumi zyrtar dhe ka nisur zyrtarisht pushimet me familjet.

Ditën e sotme ajo ka zgjedhur që të ndajë me miqtë e saj virtual një foto ku shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël. Bashkangjitur fotos, Spiropali nuk ka bërë asnjë mbishkrim, por ka lënë foton të flasë.

Një foto e ëmbël pushimesh…nënë e bijë.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.