Pas fotove përvëluese, Ledina Çelo ndërron mendje, mbulohet me shami (Fotot)

Ledina Çelo vjen gjithmonë në vëmendje të publikut me postimet e saj sensuale, ku nxjerr në pah trupin bombastik

Këngëtarja prej kohësh jeton në Gjermani dhe është e martuar me një shqiptar të Kosovës, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Me sa duket familja kanë vendosur që në ditën e shenjtë të Kurban Bajramit të vizitojnë vendin e shenjtë, Mekën.

E mbuluar me shami, me veshjen karakteristike të myslimanëve, Ledina Çelo ka ndarë fotot në rrjete sociale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.