Pas fotove përvëluese, Ledina Çelo ndërron mendje, mbulohet me shami (Fotot)

Ledina Çelo vjen gjithmonë në vëmendje të publikut me postimet e saj sensuale, ku nxjerr në pah trupin bombastik

Këngëtarja prej kohësh jeton në Gjermani dhe është e martuar me një shqiptar të Kosovës, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Me sa duket familja kanë vendosur që në ditën e shenjtë të Kurban Bajramit të vizitojnë vendin e shenjtë, Mekën.

E mbuluar me shami, me veshjen karakteristike të myslimanëve, Ledina Çelo ka ndarë fotot në rrjete sociale.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.