Manjati i gjigandit botëror të modës i shkruan Rike Roçit (Fotot)

Ish banorja e Big Brother ka ndarë në rrjete sociale një foto që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rike Roçi pozoi krejtësisht e pagrimuar në foton e sja në Instagram.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i një prej emrave më të rendësishëm të modës. Paul Marciano, drejtori ekzekutiv i njërës prej firmave më të mëdha të modës në botë “Guess” e ka cilësuar Riken si një bukuri naturale.

“Bukuri natyrale” shkruan ai shoqëruar me një trëndafil dhe zemra.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.