Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton dhe mesazhin e veçantë (Fotot)

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama sot feston 29-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto në rrjetet e tij sociale me pamje nga bregdeti ku duket se po pushon.

“Lindur në këtë datë, 29 vite më parë”, shkruan Greg Rama krah fotos.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.