Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton dhe mesazhin e veçantë (Fotot)

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama sot feston 29-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto në rrjetet e tij sociale me pamje nga bregdeti ku duket se po pushon.

"Lindur në këtë datë, 29 vite më parë", shkruan Greg Rama krah fotos.

[gallery ids="815865,815850,815853,815852,815854,815860,815855,815856,815857,815858,815859,815861"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore