Georgina Rodriguez mahnitëse në Porto Cervo! (FOTO)

Georgina Rodriguez shkëlqen në Porto Cervo. E fejuara e Cristiano Ronaldos ishte e ftuar në mbrëmjen gala të organizuar nga UNICEF, ku spikati me bukurinë dhe hijeshinë e saj.

Me një fustan të zi të gjatë me dekolte të hapur dhe të tejdukshëm në disa pjesë, partnerja e CR7-ës ishte thjeshtë mahnitëse dhe i la pa fjalë të gjithë të ftuarit në këtë mbrëmje gala.
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.