Georgina Rodriguez mahnitëse në Porto Cervo! (FOTO)

Georgina Rodriguez shkëlqen në Porto Cervo. E fejuara e Cristiano Ronaldos ishte e ftuar në mbrëmjen gala të organizuar nga UNICEF, ku spikati me bukurinë dhe hijeshinë e saj.

Me një fustan të zi të gjatë me dekolte të hapur dhe të tejdukshëm në disa pjesë, partnerja e CR7-ës ishte thjeshtë mahnitëse dhe i la pa fjalë të gjithë të ftuarit në këtë mbrëmje gala.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.