Foto komike/ Si e përballojnë njerëzit vapën e madhe (FOTO)

Muaji korrik dhe gjysma e gushtit kanë qenë shumë të nxehtë dhe njerëzit kanë gjetur mënyrë nga më të ndryshme për ta përballuar.

Në disa raste i nxehti ka shkaktuar edhe dëme, siç janë shkrirja e shkallëve.

Përmes fotove që shoqërojnë këtë shkrim, ka edhe foto shumë komike, që tregojnë sesi njerëzit kërkojnë të përballojnë temperaturat e larta.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.