Dështime spektakolare, kur arkitekti e merr shkollën me mik (Fotot)

Nga xhami i rrezikshëm deri tek qilimat që shkaktojnë dhimbje koke kur i shikon, këto grupe shkallësh janë dizajnuar aq dobët, saqë madje mund të ju shkaktojnë dëmtime. 

Dështimet zbavitëse, të cilat u dërguan nga njerëz nga e gjithë bota, janë grumbulluar në një galeri nga Bored Panda. 

Një nga fotografitë tregon një grup shkallësh kaq të pjerrëta, saqë duhet që të keni nevojë për këmbë prej çeliku për t’i ngjitur ato

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.