Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çdo cep me piktura/ Dalin pamjet nga vila në Dhërmi e kryeministrit Rama (FOTO)

Kryeministri Rama me bashkëshorten Lindën dhe djalin e tyre, Zahon ndodhen në Dhërmi për të kaluar pushimet.

Familja e kryeministrit po qëndron në vilën qeveritare të Dhërmiut, një vilë që u projektua nga Skënder Luarasi, enkas për Enver Hoxhën, por që është përdorur më shumë nga Spiro Koleka. Vila është përdorur pak edhe nga Ilir Meta dhe Sali Berisha gjatë kohës që ishin kryeministra.

Rama ka vendosur ta rinovojë totalisht vilën e vjetër dhe më pas pushimet vendosi t'i kalojë aty.

"Lapsi.al" ka publikuar disa foto të vilës së Ramës ku shfaqen dhoma e fjetjes, dhoma e ndjenjes, të gjitha me piktura të shumta, oborri e ballkoni.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="815636,815621,815622,815623,815624,815625,815635,815626,815637,815627,815628,815620,815629,815638,815639,815640"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore