Cardi B gati të “shpërthejë”, këngëtarja zbulon sekretin e madh (FOTO)

Reperja Cardi B njihet për muzikën e saj dhe paraqitjet, të cilat zakonisht befasojnë publikun.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të publikojë një fotografi ku shihet tejet e nxehtë, dhe ajo e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike plastike në gjoks, për të përmirësuar format e saj në pjesën e sipërme të trupit.

Këtë ajo e ka justifikuar me faktin se ajo nuk ka kohë të ushtrojë, për të mbajtur trupin në formë prandaj ka bërë ndërhyrje.

Gjithashtu ajo me shaka ka thënë se këtë ndërhyrje e ka bërë edhe për faktin se nuk di të notoj dhe kjo do ta ndihmoj ta mbajë atë mbi ujë.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.