Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Askush nuk më...”/ “Bisha” ruse tregon pasuritë dhe i sfidon hapur (Foto)

Anastasya Kvitko është një ndërmarrëse dhe modele e njohur me origjinë ruse, e cila ka emigruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka filluar karrierën e modeles.

Ajo falë formave të saj trupore ka arritur të marrë vëmendje të madhe nga publiku, e tani në llogarinë e saj në Instagram numëron më shumë se 10 milionë ndjekës.

Kvitko lirisht mund të cilësohet si një nga konkurrentet më të ?rrezikshme? të Kim Kardashian sa i përket formave trupore.

Ajo edhe pse mjaft e re në moshë, 24-vjeçarja ka arritur që të marrë vëmendje të madhe të publikut nga e gjithë bota.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="816066,816061,816048,816049,816050,816051,816062,816052,816054,816055,816056,816059,816060,816063,816064,816065,816053,816067,816068"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore