Surpriza e trevjeçarit/ Ngjitet “pa leje” në skenë dhe luan mahnit pjesëmarrësit me talentin në violinë (VIDEO)

I ëmbël, i qeshur me me shumë sens humori, 3-vjeçari ka bërë për vete të gjithë pjesëmarrët në sallë.

Ai quhet Akim Camara dhe teksa ka qenë me nënën e tij në një koncert me violinistët më të talentuar, ka kërkuar që të dilte në skenë dhe të luante në violinë. Stafi ka pranuar dhe e kanë duartrokitur pafund talentin e vogël.

Kjo video është parë rreth 300 mijë herë, nga mijëra njerëz në botë.

3 year old Akim playing the violin

Only 3 years old. Isn't he amazing?

Publiée par André Rieu sur Vendredi 2 août 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.