Ramush Haradinaj bën gjestin e veçantë me policët (Fotot)

Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e sotme ka uruar ndryshe Kurban Bajramin për policinë.

Ai këtë mëngjes u ka shërbyer një grupi policësh kafe dhe ëmbëlsira ndërsa ka shpërndarë edhe një mesazh ku shkruan:

“Mëngjesin e kësaj dite feste e nisëm bashkë me Policët e Kosovës, me kafe e ëmbëlsira!”

Kujtojmë se pas dorëheqjes së Kryeministrit Ramush Haradinaj mësohet se Kosova do të shkojë në zgjedhje të parakohshme në datën 8 shtator. Ramush Haradinaj dha dorëheqjen e tij si dhe konfirmoi shpërndarjen e qeverisë që drejtonte pasi mori ftesën zyrtare për në gjykatën e Hagës. Kjo është hera e dytë që Haradinaj lë mandatin e kryeministrit të vendit për të dëshmuar në gjykatën e Hagës

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.