Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas performancës në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në psikiatri (Fotot)

Pas performancës në Kosovë, raportohet se Miley Cyrus është shtruar në një klinikë psikiatrike.

E gjitha është bërë për të përmirësuar gjendjen psikologjike të këngëtares dhe për t?i shpëtuar martesën. Sipas burimeve, familjarët e kanë bindur që të marrë një trajtim. Kohët e fundit, Miley dhe aktori Liam Hemsëorth kanë patur shumë  probleme në çift.

"Ata kanë patur shumë probleme dhe Miley ka qenë nën presionin e familjes për sjelljen. Por për shkak të personaliteti, këngëtarja nuk dëgjon askënd. Edhe familjarët janë të shqetësuar dhe nuk e kuptojnë përse ajo sillet në këtë mënyrë. Ata i thanë që të përballet me "djallin" duhet të marrë trajtim para se të jetë shumë vonë", tha një burim pranë saj.

[gallery ids="813414,813418,813422,813412,813413,813415,813416,813417,813419,813420,813421"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore