Nedved ndahet për një vajzë 23-vjeçare, por shihni çfarë “thesari” ka humbur! (FOTO)

Pavel Nedved i jep fund martesës 25-vjeçare me Ivanan dhe shkak për këtë është bërë një vajzë 23-vjeçare, e cila është në një romancë me zëvendëspresindentin e Juventusit.

Ajo quhet Lucie Anovcinova dhe është fotografuar nga paparacët para disa ditësh në Londër në praninë e ish-futbollistit çek.

Nga vendlindja e ish-futbollistit të Lazios dhe Juves, mediat rozë bëjnë me dije se Nedved ka vendosur të ndahet nga bashkëshortja e tij Ivana me të cilën është i martuar prej 25 vitesh për të vazhduar romancën e tij me 23-vjeçaren Lucia.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.