Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Drejtorët e Xhelal Mziut me pushime, çfarë bëri Rakip Suli ditën e parë të punës

Në bashkinë e Kamzës sot në mëngjes ishte kryebashkiaku i ri, Rakip Suli, dhe nëpunësit e thjeshtë të administratës.

Të gjithe drejtorët që punonin me Xhelal Mziun kanë ikur me pushime. Puna e parë që kryebashkiaku socialist do bëjë, është pastrimi i zyrave.

Suli paralajmëron se do të nisë edhe një auditim për bashkinë e Kamzës pasi, siç shprehet ai, shkeljet aty duhet të kenë qenë të shumta.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Vnpjg8fuBXY

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore