Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shihni mrekullinë ‘McLaren’ me motor flori që do thyejë çdo rekord, ja shifra e çmendur

Një makinë gare ?McLaren? shumë e rrallë mund të bëhet shumë shpejt makina britanike më e shtrenjtë në histori.

F1 Le Man LM do të dalë në ankand në 15 gusht në Kaliforni dhe vlerësohet 23 milionë dollarë.

Sipas ekspertëve, kjo makinë do të thyejë rekordin e shitjes së Aston Martin DBR1 në vitin 2017. Kjo makinë u shit për 22,55 milionë dollarë. Një shifër që me shumë mundësi do të kalohet nga McLaren-i që ka një motor floriri.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="812298,812299,812300,812301,812302,812303,812304,812305,812306,812307"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore