Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

FOTOT/ Oriola Marashi tregon sekretin: Ja përse nuk qesh kurrë në foto

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të suksesshme shqiptare, fama e së cilës po rritet çdo ditë e më shumë.

Ajo është tepër aktive në llogarinë në Instagram, mirëpo një detaj që u ka tërhequr vëmendjen ndjekësve të bukuroshes lidhet me faktin se ajo në asnjë foto nuk shfaqet duke qeshur (në postimet e fundit kryesisht).

Ndërkohë një nga ndjekësit i ka shkruar Oriolës: "Buzëqesh njëherë pra se je gjithë kjo bishë, të dukesh më bukur akoma", i shkruan dikush, i cili e ka marrë përgjigjen menjëherë: "Sa të heq telat dhe vetëm me dhëmbë jashtë ke për të më parë!" E pra, e mësuat arsyen përse Oriola Marashi nuk ka publikuar foto duke qeshur?

[gallery ids="812067,812087,812075,812077,812068,812081,812070,812073,812072,812074,812076,812078,812079,812080,812069,812071,812082,812083,812084,812085,812086,812088,812089,812090,812092,812093,812094,812095,812096"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore