Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Me lopatë në dorë duke..., deputetja shqiptare siç nuk e keni parë asnjëherë (Fotot)

Duda Balje është cilësuar si deputetja më seksi shqiptare ne Kuvendin e Kosovës.

Ajo njihet për linjat perfekte dhe për stilin e jetesës që bën.

Mirëpo ndryshe ngasa e kemi parë, Duda Balje na shfaqet me një lopatë në dorë dhe një karrocë me llac.

“Fillova të ndërtoj shtëpi për pushime sociale, krenare”, shkruan deputetja.

[gallery ids="810347,810345,810339,810344,810343,810335,810342,810321,810341,810340,810338,810337,810336,810334,810333,810332,810331,810330,810327,810328,810329,810326,810325,810324,810323,810322,810320"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore