Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pasi DASH i ndaloi hyrjen në SHBA, Vangjush Dako sërish te Krimet e Rënda

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka thirrur për herë të dytë ish-kreun e Bashkisë së Durrësi, Vangjush Dako, për të dëshmuar lidhur me dosjen "339".

Dako pritet që të dëshmojë të Krimet në muajin shtator, por ende nuk ka një datë fikse.

Ky vendim vjen pas refuzimit të vizës nga SHBA-ja për ish-kryebashkiakun dhe familjen e tij, me argumentin se ka dëshmi të forta për përfshirjen e tij në korrupsion.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore