Fjolla Morina i sfidon të gjithë, në koncertin e radhës do dalë…!(FOTO)

Në një nga koncertet e fundit të saj, Fjollën “e kryqëzuan” për paraqitjen në skenë. Kjo sepse këngëtarja kishte zgjedhur një veshje që i ekspozonte shumë nga hiret e saj, që duhet pranuar se janë gati perfekte. Këngëtarja e konsideron daljen e saj si skenike dhe nuk mund ta kundërshtojmë në këtë pjesë.

Pas skandalit të komenteve dhe reagimit publik të saj në Instagram, Fjolla Morina në çdo emision që është e ftuar pyetet rreth kësaj çështjeje. Ajo duke ironizuar këtë situatë ka thënë se në koncetin e radhës “do dalë cullak”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.