Brenda jahtit super luksoz ku po kalojnë pushimet gratë e yjeve të futbollit (FOTO)

Lionel Messi po kalon ditët e fundit të pushimeve në plazhet spanjolle të Formenteras, teksa bashkë me të është edhe shoku i skuadrës Luis Suarez, por edhe mesfushori spanjoll Cesc Fabregas.

Të tre, bashkë edhe me familjet përkatëse, kanë marrë me qira për 45 mijë euro në javë, një jaht mjaft luksoz të quajtur “Seven C”, me të cilin po shëtisin në brigjet spanjolle.

Më poshtë janë edhe disa nga fotot brenda jahtit luksoz që po shfrytëzojnë futbollistët në këto ditë pushimesh.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.