Yjet e futbollit si kanë qenë dhe si janë pas operacioneve plastike (FOTO)

Shpesh jemi mësuar të shohim vetëm femra që u nënshtrohen operacioneve plastike dhe kurrë nuk kemi menduar se edhe meshkujt, sigurisht jo ata që merren me modelingun mund të jetë protagonistë.

Kësosj, ccdo ditë e më shumë, operacionet plastike po gjejnë një përhapje të gjerë, të paktën tek personazhet e famshëm, por jo vetëm.

Këtyre ndërhyrjeve nuk i kanë rezistuar as futbollistët, madje ata kanë pasur ndryshime drastike që prej shfaqjeve të para në fushat e blerta dhe në vazhdim.

Lojtarë si portugezi Ronaldo, Gareth Bale, kanë pësuar ndryshime të mëdha në fytyrën e tyre ndër vite.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.