Ronaldo blen vilë superluksoze, ja personazhi VIP që ka fqinj (Fotot)

Një tjetër pronë që i shtohet setit të tij të pasuror, vlera e të cilit që shkon në total 30 milionë euro. Vila ndodhet në zonën luksoze të Costa del Sol (bregu i diellit), në kompleksin “La Resina Golf & Country Club”.

Në bazë të dokumenteve, kjo vilë përbëhet nga katër dhoma gjumi dhe ka një pamje të mrekullueshme të Detit Mesdhe. Ekziston edhe një verandë elegante për të ngrënë bukë në natyrë.

Gjithashtu shtëpia ka një palestër private, një pishinë dhe një dhomë kinemaje. Ndërkohë, Ronaldo do të ketë fqinj Conor McGregor, i cili zotëron një pronë në të njëjtën kompleks ndërtimi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.