Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Të shtëna, britma dhe gjak/Dalin pamjet nga terrori i përplasjes me armë te ‘Folie Marine’ në Jalë (VIDEO)

Është publikuar një video nga përplasja me armë e ndodhur mbrëmjen e djeshme në plazhin e Jalit. Nga pamjet e publikuara nga Jeta Osh Qef shihen njerëzit që vrapojnë dhe ulërasin nga frika.

Ngjarja ka ndodhur në lokalin e njohur në këtë vend, në “Folie Marine”, që është shumë i frekuentuar nga të rinjtë.

Dhe pse pamjet tregojnë që të gjithë të pranishmit vrapojnë që të largohen sa më shumë ose të fshihen, Policia e Vlorë nuk ka asnjë të shoqëruar.

Burime nga blutë e Vlorës bëjnë me dije se kanë shkuar në vendngjarje, por nuk kanë gjetur asnjë gëzhojë dhe ndaj nuk kanë nisur asnjë hetim. Sipas tyre kjo ngjarje nuk ka ndodhur, pasi kur kanë shkuar ata në Jalë, s’kishte asnjë shenjë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore