Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIP-at të gjithë në Mykonos/Ironizon moderatorja: A ka mbetur ndonjë në Shqipëri (FOTO)

Vera ka nisur zyrtarisht dhe thuajse të gjithë kanë nisur pushimet buzë detit. Sa i përket destinacionit disa kanë zgjedhur që të qëndrojnë  në Shqipëri e të tjerë jashtë vendit.

Kryesisht personazhet e njohur shqiptarë janë dyndur në ishullin grek të Mykonos, duke postuar edhe foto nga peizazhi përrallor.

Moderatorja Eva Murati i ka thumbur të gjithë me anë të një Instastory të publikuar në rrjetet e saj sociale.

“Ka mbetur ndonjë shqiptar në Shqipëri apo jeni të gjithë në Mykonos?”-shkruan Eva.

[gallery ids="806257,806258,806259,806260,806261,806262,806263,806264,806265,806266,806267,806268,806269,806270,806271,806276,806277,806278,806279,806280,806281"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore