Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthen transformatori në Himarë, pushuesit në terr (FOTO)

Në Himarë është ndërprerë energjia elektrike dhe pushuesit ndodhen në terr të plotë.

Sipas informacioneve të para, mësohet se transformatori ka shpërthyer dhe për këtë arsye qyteza është zhytur në errësirë.

Pushuesit janë detyruar që të ndezin dritat e telefonit për të ecur në rrugë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore