Shpërthen transformatori në Himarë, pushuesit në terr (FOTO)

Në Himarë është ndërprerë energjia elektrike dhe pushuesit ndodhen në terr të plotë.

Sipas informacioneve të para, mësohet se transformatori ka shpërthyer dhe për këtë arsye qyteza është zhytur në errësirë.

Pushuesit janë detyruar që të ndezin dritat e telefonit për të ecur në rrugë.
Comments are closed.