Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çmallet teksa i vendos dorën mbi gju/Rishfaqet ish-kryebashkiaku historik, ish-ministri shumë i përzemërt... (FOTO)

Nga kjo foto duket se mes ish-ministrit të Financave dhe ish-kreut të Bashkisë Durrës, ka një marrëdhënie shumë miqësore, jo vetëm kolegësh. Që të dy kanë mbajtur poste shumë të larta deri para pak kohësh, ndërkohë që tani Ahmetaj është thjesht deputet, kurse Vangjush Dako nuk ka ndonjë pozicion.

Megjithatë, ajo që tërheq vëmendjen është fakti që Dako ishte ulur në rresht të parë ditën kur u bë Asambleja e Partisë Socialiste, aty ku zakonisht ulen ministrat. Me siguri, ai vijon të jetë njeri me pushtet në partinë që i dha disa herë mandatin e kreut të Bashkisë Durrës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore