Shpërthimi i transformatorit, policia jep detaje për ngjarjen e rëndë

Si pasojë e shpërthimit kanë mbetur të dëmtuar 3 punonjës e këtij objekti shtetasit GJ. S, S. Ç dhe F. Ç të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.
Policia e Shtetit jep informacion lidhur me shpërthimin e transformatoritnë rrugën dytësore të autostradës Tiranë-Durrës. Policia njofton se janë dëmtuar 3 persona të cilët janë punonjës të firmës së rekonstruksionit ku ndodhi shpërthimi.

Njoftimi i plotë:

Rreth orës 12.00, në autostradën Tiranë – Durrës në afërsi të një objekti në rekonstruksion si pasojë e një shkëndie elektrike ka shpërthyer një transformator elektrik.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.