Shpërthen transformatori në Tiranë-Durrës, 3 të plagosur në gjendje të rëndë

Shpërthen transformatori në autostradën Tiranë-Durrës. Dosja.al mëson se janë plagosur tre persona, të cilët ndodhen në gjendje të rëndë për jetën. Të plagosurit po transportohen me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Transformatori ka shpërthyer në rrugën dytësore të autostradës, por ende s’ka informacione zyrtare për ngjarjen.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.