Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pas prokurorisë, Lulzim Basha shkon tek Teatri Kombëtar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në ambientet e Teatrit Kombëtar, aty ku PD dhe Aleanca pritet të nënshkruajnë marrëveshjen për të mos lejuar shembjen e godinës. Lulzim Basha në mbështetje të aktorëve tek Teatri.

Ditën e sotme, pas ngujimit, artistët vijojnë rezistencën brenda Teatrit. Situata gjatë natës ka kaluar e qetë.  Sot në orën 11:30, pritet marrëveshja me opozitën. Teatri, të shpallet monument kulture, një nga pikat e marrëveshjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore