Rama me shallvare, Spiropali me fustan mondan, Braçe shkëlqen…/Çfarë s’u pa nga Asambleja e PS (FOTO)

Partia Socialiste zhvilloi pasditen e sotme Asamblenë. Të gjithë socialistët iu drejtuan Pallatit të Koncerteve, ku nuk kaloi pa u vënë re veshja e tyre.

Këmishët e bardha dominonin tek meshkujt socialist, ndërsa gratë kishin zgjedhur fustane, me përjashtim të Mimi Kodhelit dhe Olta Xhaçkës.

Megjithatë ajo që ra më tepër në sy ishte Elisa Spiropali. Ajo kishte zgjedhur një fustan ngjyrë bezhë me shkëlqim e mëngë të gjata që e tregonte atë shumë elegante.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.