Plotësisht e zhveshur/Rita Ora provokon keq me foton e nxehtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka postuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën duket shumë seksi.

Rita shihet e kthyer me shpinë nga kamera ndërsa është tërësisht e zhveshur në pjesën e epërme të trupit, duke bërë që ti duket gjoksi. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shumë e njohur pozon nudo.Para ca muajsh ajo kishte pozuar nudo edhe për fotografin peruan Vivanco për revistën “GQ”.

 

Menjëherë pasi u tërhoq nga ndeshja, Dadashev u dërgua në një spital në Maryland, ku u konstatua se kishte pasur hemorragji në tru. Mjekët kryen një ndërhyrje kirurgjikale që zgjati rreth dy orë, por që më pas 28-vjeçari ra në koma dhe humbi jetën ditën e sotme.

 


Comments are closed.