Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Plotësisht e zhveshur/Rita Ora provokon keq me foton e nxehtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka postuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën duket shumë seksi.

Rita shihet e kthyer me shpinë nga kamera ndërsa është tërësisht e zhveshur në pjesën e epërme të trupit, duke bërë që ti duket gjoksi. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shumë e njohur pozon nudo.

Para ca muajsh ajo kishte pozuar nudo edhe për fotografin peruan Vivanco për revistën "GQ".

[gallery ids="803487,803488,803489,803490,803491,803492,803493,803494,803495,803496,803497,803498,803499,803500,803501,803502,803503,803504,803505,803506,803507,803508"]

 

Menjëherë pasi u tërhoq nga ndeshja, Dadashev u dërgua në një spital në Maryland, ku u konstatua se kishte pasur hemorragji në tru. Mjekët kryen një ndërhyrje kirurgjikale që zgjati rreth dy orë, por që më pas 28-vjeçari ra në koma dhe humbi jetën ditën e sotme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore