Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Përplasje” kokë më kokë me Haradinajn, dalin fotot e rralla të Ramës me ‘Rambon’ (FOTO)

Në ceremoninë e fondacionit të Lorik Canës janë kapur disa foto të veçanta të kryeministrit Edi Rama dhe Ramush Haradinajt.

Edi Rama shquhet për kreativitet dhe mesazhe me pamje si ky në foto, kur përplas kokën e tij me atë të Haradinajt si për të treguar se janë dy kokëfortë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="802623,802624,802625"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore