Dedikimi prekës i Eni Çobanit për babain që e në ëndërr

Ndonëse e ka humbur të atin 4 vite më parë, avokatja e njohur Eni Çobani ka treguar gjithmonë se dashurinë që ka për të s’mund ta zëvendësojë askush.

Mëngjesin e sotëm ajo i ka treguar fansave se e merr shumë malli për të, madje e kishte parë edhe në ëndërr.

Eni thotë se në ëndërr e kishte përqafuar dhe kur u zgjua e kishte lënë duke qeshur.“Gjëja më e bukur në botë është të shohësh prindërit e tu të buzëqeshin dhe të dish se ti je arsyeja e asaj buzëqeshjeje. Babi im më merr malli shumë për ty dhe sot këtë mëngjes unë u zgjova me ty mbështjell në ëndërr dhe tek hapa sytë ti më kishe lënë duke qeshur”, shkruan juristja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.