Pamje spektakolare, me siguri do ta shihni botën ndryshe pas këtyre fotove

Përdorimi i sipërfaqeve reflektuese është një teknikë e përdorur gjerësisht në fotografim për të krijuar imazhe spektakolare.

Këtu është një përzgjedhje e disa prej fotove më të bukura të kapura në çastin e duhur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.