Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi tregon asetet, “çmend” fansat me fotot seksi e provokuese (Fotot)

Oriola Marashi është një ndër modelet e njohura shqiptare, e cila herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj me postimet provokuese që bën në "Instagram".

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa fotografi ku ekspozon format e saj bombastike.

Në një foto, Oriola shfaqet me bikini të bardha dhe flokët e lëshuara teksa në pah ka nxjerrë të pasmet e saj.

Sot, modelja seksi ka publikuar fotografi teksa shfaqet me reçipeta të kuqe dhe vëmendjen e merr gjoksi i saj.

Postimet e Oriolës marrin menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku disa ndjekës e koplimentojnë dhe disa të tjerë nuk ngurrojnë që ta kritikojnë.

[gallery ids="801743,801734,801746,801735,801728,801729,801730,801731,801732,801733,801736,801737,801738,801739,801740,801741,801742,801744,801745,801747,801748,801749,801750"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore