Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mjerim dhe frikë, pamje të rralla nga Shqipëria komuniste në fundin e viteve ’80-të (Fotot)

[caption id="attachment_800133" align="alignnone" width="1018"] ALBANIA. Berat. Queuing for tickets in a cafe kiosk. 1990.[/caption]

Foto të rralla që tregojnë qartë pamje të zymta dhe jetën me varfërinë e tejskajshme të shqiptarëve në fundin e viteve ’80-të, si në fshatra ashtu dhe në qytetet më të mëdha të vendit si, Tirana, Durrësi etj

[gallery ids="800139,800102,800123,800098,800094,800096,800097,800095,800099,800100,800101,800103,800104,800093,800105,800106,800107,800108,800109,800110,800111,800112,800113,800114,800115,800116,800117,800118,800119,800120,800121,800122,800124,800125,800126,800127,800128,800129,800130,800131,800132,800133,800134,800135,800136,800137,800138"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore