I dehur dhe i zhveshur, shqiptari kthen përmbys lokalin në Itali, rreh klientët dhe policët

Një shqiptar ka shkaktuar një rrëmujë në një lokal në qytetin e Milanos në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptar ishte gjysmë i zhveshur dhe i dehur në momentin që është futur brenda në lokal.

Ai ka nisur të ngacmojë klientët fillimisht dhe më pas ka sulmuar edhe policinë, pasi kjo e fundit ka mbërritur në bar.

Sipas mediave italiane, shqiptari është i moshës 32-vjeçare dhe ka precedent të mëparshëm penalë gjithashtu.

Pasi policia e ka qetësuar, e ka shoqëruar shqiptarin në komisariat për të nisur procedurat e mëtejshme për sulm fizik dhe prishje të rendit publik.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.