Futbollisti zbarkon në Torino bashkë me të fejuarën seksi (FOTO)

Në Torino, së bashku me supermbrojtësin holandez, Matajs de Ligt, ka zbarkuar edhe e fejuara e tij, Aneke Molenar.aneke molenar

Në ditën e zyrtarizimit të futbollistit nga gjigantët e Juventusit, modelja bukuroshe i dedikon një postim në “Instagram” të dashurit të saj.

“Jam e lumtur për ty”, shkruan ajo në rrjetin social. Kështu, përveç një kualiteti të padiskutueshëm në fushën e lojës, bardhezinjtë do të shtojnë edhe një muzë në tribunat e “Allianz Stadium”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.