Fotot e rralla, ja si dukej Shqipëria e jugut në vitin 1931 (Fotot)

Këto foto të rralla datojnë në vitin 1931.

Ato tregojnë Shqipëria e Jugut:  Suli, Dodona dhe Zagorinë.

Për më tepër hidhini një sy galerisë së mëposhtme virtuale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.